top of page

В АУДИТОРІЇ ТА ONLINE +
ВІДЕОЗАПИСИ

ПОДАТКИ ДЛЯ ЧАЙНИКІВ

МОДУЛЬ №4

Старт модулю

18 червня 2024

Тривалість 32 академ/год

10 занять (ВТ-ЧТ) 10:00-13:15

Вартість

7920 грн

Для кого цей модуль

Мета: отримати базові знання про існуючі види податків та основні принципи їх обчислення, звітування та сплату. Вивчити та отримати практичні навики щодо обчислення основних податків: Податок на прибуток, Податок на додану вартість, Єдиний податок, Податок на доходи фізичних осіб, Єдиний соціальний внесок та заповнення звітності по них.

Для досвідчених бухгалтерів та випускників модулю №3 (Рівень заступника головного бухгалтера/головного бухгалтера невеликого підприємства.)

 

Розуміння систем оподаткування; застосування основних принципів при обчисленні основних податків; правила та обмеження.  Податковий облік  юридичних осіб та ФОПів. Терміни звітування та сплати.

 

Особливі операції: позики від засновника та інших осіб. Правила оподаткування перехідних операцій  при зміні системи оподаткування. Ситуаційні задачі з реальними прикладами для вирішення. Вибір оптимальної системи оподаткування для певного підприємства.

На цьому модулі ви вивчатимете

Програма

Програма

  • Податковий кодекс України. Огляд існуючих систем оподаткування. Взяття на облік в органах ДФС як платника податків. Терміни подання звітності по податках та терміни сплати податків. Види податків. Терміни подання звітності по податках та терміни сплати податків.

  • Податковий облік у юридичних осіб та СПД ФО. Відмінності та подібності. Застосування тих чи інших податків. Обмеження.

  • Податок на додану вартість. Загальні поняття щодо нарахування та сплати ПДВ. Податкова накладна. Правила виписки та реєстрації в ЄРПН. Формула по ПДВ. Облік на ПДВ рахунку.

  • Податкове зобов’язання та база нарахування. Стандартні операції та особливі моменти. Визначення місця постачання. Податковий кредит та підтверджуючі документи. Особливості блокування реєстрації ПН. Бюджетне відшкодування. Заповнення податкової декларації з податку на додану вартість.

  • Податок на прибуток. Основні моменти визначення доходів та витрат. Принципи обчислення податку та звітування. Заповнення декларації з податку на прибуток.

  • Спрощена система оподаткування. Правила обчислення єдиного податку та визначення бази для оподаткування. Ведення книги обліку доходів та витрат. Звітність: формування, подача та сплата податку. Обмеження застосування спрощеної системи. Заповнення Звіту для платників єдиного податку (ФОПа та ЮО)

  • Податок на доходи фізичних осіб та Єдиний соціальний внесок у підприємницькій діяльності. Платники, податкові агенти, умови сплати та форми звітування. Заповнення форми 1Ф, Декларації для ФОПа на загальній системі оподаткування

  • Особливі операції: позики від засновника та інших осіб. Правила оподаткування перехідних операцій  при зміні системи оподаткування. Задача на вибір оптимальної системи оподаткування.

Реєстрація на модуль №4

Дякуємо! Ми з вами зконтактуємось

Реєстрація
bottom of page